W BLOKDESIGN robimy jedno – pracujemy nad tym, by Twoje produkty i usługi wyglądały jak najlepiej. 

Projektujemy nowe marki od podstaw oraz odświeżamy już istniejące. Stawiamy na estetykę wykonania I prostotę komunikacji. Grafika marketingowa ma przede wszystkim czytelnie przekazywać konkretne treści i wartości. Chociaż sami jesteśmy na bieżąco z trendami, nie forsujemy ich, jeśli marka ma wyglądać tradycyjnie.
Stoimy na straży czytelności i umiaru. Dzięki temu nasze prace się podobają i przynoszą efekty marketingowe.

_________________________

Projekty logo, identyfikacja wizualna

Zaczynamy od podstaw, czyli logotypu. Od Ciebie zależy czy na nim poprzestaniemy, czy podążamy dalej. Ponieważ jest on najważniejszym elementem komunikacji graficznej, prace poprzedzamy analizą kontekstu w jakim występuje. Chcemy, by logo dobrze oddawało charakter marki i precyzyjnie trafiało w oczekiwania jej odbiorców.
Następnie wokół logotypu budujemy identyfikację wizualną, czyli określamy kolorystykę materiałów firmowych, kroje pisma, estetykę ilustracji i fotografii mających współistnieć z logotypem. Wszystko to co składa się na pojęcie Look and Feel i powoduje spójność przekazu.

_________________________

Sesje fotograficzne

Dobre zdjęcia to zasługa nie tylko dobrego aparatu. Często stoi za nim sztab ludzi, lata doświadczeń, idealnie dopasowane światło, dobra sceneria, profesjonalni modele i modelki… długo można wymieniać czynniki stojące za uchwyceniem „tego najlepszego momentu”.
Każdą sesję optymalizujemy indywidualnie pod potrzeby i możliwości Klienta starając się zapewnić maksymalne warunki w ramach określonego budżetu. Stale doskonalimy swój warsztat, by z każdą kolejną sesją coraz sprawniej móc złapać najlepsze ujęcia. 

_________________________

Retusz i post-produkcja zdjęć

Jeśli fotografia odwzorowuje rzeczywistość, to post-produkcja pozwala ją kreować. Dziś trudno znaleźć fotografię marketingową (nie tylko z kategorii fashion i beauty) która nie byłaby poprawiana. By być konkurencyjnym trzeba „wyciągnąć” ze zdjęć maksymalnie dużo. Znajomość technicznych sztuczek pozwala przesunąć granice wyobraźni. My to potrafimy.
Dzięki umiejętnie i subtelnie stosowanym zabiegom wizualnym takim jak retusz, usuwanie zbędnych elementów kompozycji, korekta ekspozycji czy modyfikacja gamy barwnej zdjęcia mogą wyglądać jeszcze atrakcyjniej – a co za tym idzie lepiej działać na wyobraźnię klientów lub skuteczniej sprzedawać.

_________________________

Strony www, e-commerce design

Strony, które projektujemy są przejrzyste i intuicyjne.
Internauci nie lubią tracić czasu na szukanie zbędnych informacji, chcemy więc dostarczać rozwiązania, które pozwolą im błyskawicznie znaleźć to, czego szukają… zanim zniechęcą się i spróbują na stronie konkurencji.
W ostatnich latach zaczęła rosnąć różnorodność urządzeń, za pomocą których korzystamy z Internetu.
W grę wchodzą nie tylko różne wielkości ekranów, ale także różne sposoby nawigacji – tradycyjna myszka lub gesty wykonywane za pomocą palca. Projektujemy nasze strony tak by za pomocą jednego kodu HTML wygląd strony dopasowywał się do urządzenia. Ta technologia nazywa się RWD (Responsive Web Design) – korzystamy z jej zalet.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
ROZUMIEM